Kurumsal

Varoluş Nedenimiz Misyonumuz

Amacımız doğru insanlarla, doğru firmaları buluşturmaktır.  Piyasada bu kadar işsizlik var iken doğru bir insanı bulamıyoruz diyen firmalarla, eğitim ve yetkinliklerime uygun işi bulamıyorum diyen insanları bir araya getirmektir.

Asıl ihtiyaç duyulan konunun, bu yönde hizmet veren firma sayısının artması ile çözülebileceğini düşünerek yola çıktık ve böyle de devam ediyoruz.

Ulaşmak İstediğimiz Nokta Vizyonumuz

Firmaların, bir kariyer sitesine, bir gazeteye veya arkadaş çevresine bağlı dar bir alana sıkıştırdıkları eleman arama modellerini değiştirmek.

Bu doğrultuda firmaların eleman arama kültüründe yenilikçi bir anlayışı hayata geçirebilmek.

Neden 1inşaat Danışmanlık

Herkesin düşündüğü gibi beyin avcısı değiliz. Firmalara kendi değerlerine ve aradıkları niteliklere uygun insanları buluyoruz; basit bir söylemle firma değerleri ile kişi değerlerini eşleştiriyoruz. Bu şekilde firmaların verimliliklerinin artışına direkt katkı sağlıyoruz.

50.000’in üzerinde yapı sektöründen insana, bölge, meslek, pozisyon bazında detaylandırılmış veritabanımız ve 30.000 üzerinde sosyal medya takipçimize ulaşabilme ulaşabilme imkanımız var.

5 kıtaya eleman yerleştirdik, her coğrafyada çalışmış ve çalışmaya istekli, hızla irtibata geçebileceğimiz bir aday verisine sahibiz.

Yapı sektörüne yönelik çalıştığımız için sektörün ihtiyaçlarına, sıkıntılarına hakim bir kadromuz var. Bu sayede istenen elemanın özelliklerini çabuk öngörüp, hızlı çözümler üretebiliyoruz.

Her özgeçmişin ayrı bir hikayesi olduğuna inanıyoruz, hiç bir adayı okul, cinsiyet, yaş, memleket, ırk vb. özelliklerinden dolayı etiketlendirmiyoruz. Bir adayı değerlendirirken en önemli kriterin o adayın yetkinliği, o işi yapıp  yapamayacağı olduğunu düşünüyoruz. Bu bakış açısı da aday seçeneklerimizi genişlettiği için en zor bölgelere o işin üstesinden gelebilecek insanları bulabiliyoruz.

Sadece yönlendirdiğimiz adayları değil, çalışacağımız firmaları seçerken de titizlikle davranıyoruz.

Hizmetlerimiz

  1. İşe Alım Danışmanlığı: Değerleri Buluşturuyoruz
  2. Sektörel Eğitimler: Proje Yönetiminin Şantiye Uygulamalarına Yönelik Eğitim Programları
  3. Yönetim Danışmanlığı: Firmaların Kurumsallaşmasına Yönelik Danışmanlık Hizmeti
  4. 1insaat.biz: İnşaat Sektörü İle İlgili Her Şey

Ekibimiz

Cem Kafadar

1987 yılında İTÜ’den İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1987-2007 yılları arasında Koç Grubu ve Alarko’da orta-üst düzey yönetici olarak görev aldı. 2007’de yapı sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti veren 1inşaat Danışmanlık firmasını kurdu. 2004-2012 yılları arası İnşaat Mühendisleri Odası’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2014 yılından bu yana Beykent Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencilerine “Yapım Yönetimi” dersleri vermektedir. Ayrıca çok sayıda üniversite, STK ve firmalara “Proje Yönetimi” ve “Kariyer Yönetimi” eğitimleri vermiş ve vermeye devam etmektedir. Hayata Dair Notlarına blogu cemkafadar.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Zeynep Akkoç

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Çalışma hayatı boyunca; Kamu, Turizm, İnşaat alanında Halkla İlişkiler Uzmanı ve İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev almıştır. 2014 yılından itibaren 1inşaat Danışmanlık ailesinde İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak çalışma hayatı devam etmektedir.

Bengüsu Aktaş

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezundur. 1İnşaat Danışmanlık ailesinde İşe Alım Uzmanı olarak görev almaktadır.

Defne Yeşim Yazgan

Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümünden mezundur. Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir. 1İnşaat Danışmanlık ailesinde İşe Alım Uzmanı olarak görev almaktadır.

Burcu Galiba

İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Burcu Galiba iş hayatına editör olarak başladı. Önde gelen e-ticaret sitelerinde Marka – İş Geliştirme Yöneticisi ve dijital ajanslarda proje yöneticiliği görevlerini üstlenen Burcu Galiba, 2013 yılından beri freelance çalışıyor, kurum ve(ya) projelere metin yazarlığı ve sosyal medya yönetimi konusunda destek veriyor. 2014 yılından beri 1inşaat Danışmanlık’ın projelerinde İçerik Uzmanı olarak görev alıyor.

Levent Kadıoğlu

Bilkent Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı – Yeditepe Üni. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu T. Levent Kadıoğlu, çalışma hayatı süresince Reklam, Eğlence, İnşaat ve Turizm sektörlerinde; Halkla İlişkiler Uzmanı, Reklam ve Pazarlama Uzmanı, İş Geliştirme ve Dış İlişkiler Koordinatörü, Organizasyon Direktörü ve Metin Yazarı görevlerini üstlenmiştir. 1inşaat Danışmanlık firmasında 2015 yılından beri İş Geliştirme ve Dış İlişkiler Koordinatörü olarak görev almaktadır.

Ağa Çırağı Sokak No 5 Daire 1 Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul
0 212 518 39 22 0 212 518 37 63

Kariyer Fırsatları İçin

E-Bültenimize Abone Olun

E-posta adresiniz kaydedilmiştir