Bizim İçin Ne Dediler?

Erkan Güngör | İnsan Kaynakları Direktörü, Lactalis Türkiye

Cem Kafadar'ı ve 1inşaat Danışmanlığı, 10 yılı aşkın zamandır tanırım. Cem, hem yaptığı işi iyi bilir, hem de ihtiyaçlara müşteri gözüyle bakarak çözümler geliştirir. Öğretme ve bildiklerini paylaşma konusunda da, örnek gösterilecek sayılı danışmanlardandır. Cem ile çalışmaktan her zaman keyif alırım.

İlke Göktürk Bozkurt | İnovasyon ve Değişim Lideri – STFA İnşaat İnovasyon ve Risk Değerlendirme Müdürü

İşe yerleştime , puzzle’ın eksik parçasını tamamlamaya benzer. Pozisyonun ihtiyaçlarını doğru anlamak, uygun adayı bulmak için çok kritiktir. 1İnşaat Danışmanlık, ihtiyacımızı anlamaya yönelik yaklaşımları ile hep yanımızda yer aldılar. 1İnşaat Danışmanlık tutkulu ekibiyle, adayların “Ne kadar çok kazanabilirim?” bakış açısından “Ben kimim?, Hangi güçlü özelliklere sahibim ve bu özelliklerimi hangi işi en iyi şekilde yapmak için kullanabilirim?” düşüncesine geçmelerini sağlayarak, adayların önce kendisini bulması sonra iş bulmasına yönelten çok profesyonelce yaklaşımlar sergilediler. 1İnşaat Danışmanlığına işlerine yansıttıkları kalite ve tutkuları ile çözüm ortağımız oldukları için teşekkürler.

Murat UZ | Zorlu Gayrimenkul Tasarım Koord. Md.

1İnşaat ile sektörden olan herkesin, çalışma hayatının bir devresinde bir aşinalığı olduğunu ya da olacağını düşünüyorum. Kurucusu olan ve benim şahsen de tanıma mutluluğuna eriştiğim Cem KAFADAR, sektörel ilerlemenin bireyler üzerinde yapacağı olumlu etkiyi daima bireysel menfaatlere tercih ederek, her geçen gün üzerine koyan özverili bir tempo ile çalışmalarını yürütmekte. İşi doğru yapmak ile doğru işi yapmak arasındaki farkı net olarak süzen ve doğru insanı doğru iş ortamları ile buluşturan, aynı zamanda keyifli sohbet toplantıları ile sektördeki oyuncuların farkındalıklarını yükselten başarılı çalışmalarının devamını heyecan ile takip etmekteyiz...

Burak AKBEY | İntaç

Sektörümüzün önde gelen isimlerinden olan ve her zaman öğrenci kulüp etkinliklerini destekleyen, öğrencilerin gelecek kaygılarını ortadan kaldıran 1insaat Danışmanlık. Kurucusu Sayın Cem Kafadar ve 1insaat Danışmanlık. Özetle mühendisliğin samimiyet ve güleryüzlülük ile çözüm bulduğu adres; 1insaat Danışmanlık

İpek Saruhan | Aslan Yapı

1İnşaat Danışmanlıkla iletişime geçtiğiniz andan itibaren ciddi çözüm önerileri, pozitif yaklaşımları ve müşterilerine sonsuz bir ilgiyle yaklaşımlarına tanık olacaksınız. İşlerini titizlikle yapan tüm arkadaşlarıma ‘başarılarınız daim olsun…’

Fulây Ekin Eren | Polimeks İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı

1İnşaat Danışmanlık çeşitli zamanlarda çözüm ortaklığında bulunduğumuz seçme yerleştirme hizmeti aldığımız alanında köklü firmalardan. Cem Bey ve ekibi, yılların birikimi ve inşaat alanındaki çeşitlilik içeren portföyleriyle spesifik pozisyonlarda bizlere yardımcı olmuşlar ve sektördeki farklılıklarını belli etmişlerdir.

Artemiz Güler

Cem'i önce sanal dünyadan sonra kişisel olarak tanıdım. İnşaat ve ilgili sektöre İnsan Kaynakları dokuşunu anlamlı şekilde yapan güzel bir insan. Sadece işini yapan değil üniversitelerde deneyimlerini paylaşan, harika fotoğraflar çeken, sosyal yönü güçlü bir danışman.

Barış Emek Ergin | Acıbadem Proje Yönetimi Proje Müdürü

Sayın Cem Kafadar Yönetiminizde olan 1 insaat firmanizın sektöre olumlu damga vuran , pozitif katkı koyanlardan olduğu düşüncemi paylaşmak isterim. Kurulduğu günden beri yakın izlediğim, bilgi ve hizmetlerinden yararlandığım bu kuruluşun başarılarının artarak devamını gönülden dilerim

M.Ahmet Emiroğlu | Diem Mühendislik Mimarlık Mimar Mali ve İdari İşler Direktörü

1İnşaat Danışmanlık ile firmamız uzun yıllardır pozisyon doldurma,kariyer yönetimi,ik danışmanlık gibi konularda verimli bir işbirliğimiz olmuştur.Güleryüz,tecrübeyle birleşince firmamız için her zaman çalınacak bir kapı olarak ailemizce kabul görmüştür.Bu başarılı çizginin devamını diler,birlikteliğimizin daha nice yıllar sürmesini ümit ederiz.

Duygu Üstün Ünder | Doğuş Turizm Grubu İnşaat Projeleri Müdürü

İnşaat sektörü yabancısı için çok büyük bir camia olsa da beyaz baretten sarı barete kadar içindekiler için küçük bir dünyadır. Bu dünyada, sektörden haberdar olmak, yeni teknolojiler öğrenmek, teknik donanımınızı arttırmak, insana yatırım yapmak isterseniz, yolunuz mutlaka 1insaat.biz ile kesişir. Sonuç: aradığınız 1'ken kazancınız 10 olur. iyi bir mühendis olduğu kadar iyi bir iletişimci, iyi bir eğitmen ve iyi bir dost olan Cem Kafadar'ın bu başarıda payı büyüktür. Yollarımız bundan 9 yıl önce iyi ki kesişmiş, 1insaat ailesini ve Cem Kafadar'ı tanımayı, özel ve meslek hayatımda büyük bir kazanç olarak görüyorum.

Kariyer Fırsatları İçin

E-Bültenimize Abone Olun

E-posta adresiniz kaydedilmiştir