1 İnşaat Kariyer http://1insaatkariyer.com Değerleri Buluşturuyoruz Wed, 23 Jan 2019 12:53:05 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.1.1 124024313 İnşaat Projelerinde Gecikme ve Ek Süre Talepleri http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-gecikme-ek-sure-talepleri/ http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-gecikme-ek-sure-talepleri/#respond Sat, 26 May 2018 08:19:38 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29820 29 Mayıs Salı günü Akıncı Laws ile birlikte “İnşaat Projelerinde Gecikme ve Ek Süre Talepleri” konulu bir seminer serisi düzenleyeceğiz. Ben de “İnşaat Projelerinde Verimliliği Nasıl Artırabiliriz” konulu kapsamlı bir sunum yapacağım.  Program 16.30’da başlıyor, sonrasında da Akıncı Laws’un organize ettiği bir iftar yemeğimiz olacak. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

The post İnşaat Projelerinde Gecikme ve Ek Süre Talepleri appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
29 Mayıs Salı günü Akıncı Laws ile birlikte “İnşaat Projelerinde Gecikme ve Ek Süre Talepleri” konulu bir seminer serisi düzenleyeceğiz. Ben de “İnşaat Projelerinde Verimliliği Nasıl Artırabiliriz” konulu kapsamlı bir sunum yapacağım. 
Program 16.30’da başlıyor, sonrasında da Akıncı Laws’un organize ettiği bir iftar yemeğimiz olacak. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

The post İnşaat Projelerinde Gecikme ve Ek Süre Talepleri appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-gecikme-ek-sure-talepleri/feed/ 0 29820
İnşaat Projelerinde İhtiyaç Duyduğunuz Her Konuda Yanınızdayız http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-ihtiyac-duydugunuz-her-konuda-yaninizdayiz/ http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-ihtiyac-duydugunuz-her-konuda-yaninizdayiz/#respond Sun, 20 May 2018 09:15:56 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29817 İnşaat sektöründe karlılığınız arttıracak uzmanlık gerektiren İnşaat Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Hizmetleri İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimleri İnşaat Firmalarında Proje Yönetim Süreçlerinin Değerlendirilmesi İnşaat Projelerinde Sözleşme, Hak Talebi, Anlaşmazlık Yönetimi Finansal Denetim Hizmetleri gibi spesifik konularda deneyimli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yanınızdayız. İstediğiniz niteliklerde teknik elemanları hızlı bir şekilde temin edebiliyor musunuz? İnşaat Sektörüne […]

The post İnşaat Projelerinde İhtiyaç Duyduğunuz Her Konuda Yanınızdayız appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
İnşaat sektöründe karlılığınız arttıracak uzmanlık gerektiren

İnşaat Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Hizmetleri
İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimleri
İnşaat Firmalarında Proje Yönetim Süreçlerinin Değerlendirilmesi
İnşaat Projelerinde Sözleşme, Hak Talebi, Anlaşmazlık Yönetimi
Finansal Denetim Hizmetleri

gibi spesifik konularda deneyimli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yanınızdayız.

İstediğiniz niteliklerde teknik elemanları hızlı bir şekilde temin edebiliyor musunuz?

İnşaat Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Hizmetleri:İnşaat sektörüne yönelik 50.000’in üzerinde teknik personele ait klasifike edilmiş veritabanımız ile sektörde 100’ün üzerinde firmaya hizmet veriyoruz.

http://1insaatkariyer.com/1-insaat-kariyer/

Çalışanlarınız proje yönetimini içselleştiriyorlar mı? Yaptıkları işlerin getiri ve götürüleri konusunda nasıl bir farkındalıkları var?

İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimleri:10 eğitimden oluşan bir set. Firmalar isterlerse tüm eğitimleri, isterlerse kendileri için önemli buldukları eğitimleri alabiliyorlar. Set içinde yer alan eğitimler ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

http://1insaatkariyer.com/1insaatakademi/

Firmanızda aksayan noktalar neresi, hangi süreçleriniz maliyet kayıplarınızın artmasına neden oluyor? Bu sorunları en hızlı biçimde nasıl çözümleyebilirsiniz?

İnşaat Firmalarında Proje Yönetim Süreçlerinin Değerlendirilmesi: 1500 sorudan oluşan check listlerimiz ile 1 hafta içinde firmanın proje yönetim süreçlerini değerlendirip, hazırladığımız kapsamlı rapor ile maliyet kaybına neden olan noktaları saptayarak bu konuda çözüm önerileri getiriyoruz. Çalışma ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://1insaatkariyer.com/firmanizdaki-proje-yonetim-sureclerinin-daha-dogru-hizli-islemesi-icin-neler-yapabilirsiniz/

Doğru bir sözleşme yönetimi ile zamanında hak talepleri yaparak karlılığınızı nasıl artırabilirsiniz?

İnşaat Projelerinde Sözleşme, Talep ve Anlaşmazlıklar Yönetimi:Sözleşme yönetimi, talep yönetimi, anlaşmazlık yönetimi ve aşağıda detaylı olarak yer alan konularda Türkiye’de duayen olan çözüm ortağımız ile yanınızdayız.

http://1insaatkariyer.com/sozlesme-yonetimi-ile-ilgili-ihtiyac-duydugunuz-her-noktada-yaninizdayiz/

Firmanızın tüm mali sonuçlarını aylık düzende analiz edip, işin bütçesi ile uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol ediyorsunuz?

Projelerinizin ve firmanızın size özel formatta hazırlanacak aylık mali tablolarının hazırlanması, bütçe ile karşılaştırılması, analiz edilmesi

http://1insaatkariyer.com/finansal-yonetim-raporlama-hizmeti/

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0543 773 69 94 / 212 518 39 22 nolu telefonlarımızdan veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

The post İnşaat Projelerinde İhtiyaç Duyduğunuz Her Konuda Yanınızdayız appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-ihtiyac-duydugunuz-her-konuda-yaninizdayiz/feed/ 0 29817
İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi (Antalya) http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi/ http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi/#respond Thu, 10 May 2018 10:22:38 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29807 Daha önce Istanbul’da gerçekleştirdiğimiz “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” eğitimini 26 Mayıs Cumartesi günü Antalya’da Ramada Plaza Otelde düzenleyeceğiz.  Eğitimin etkili ve kalıcı olması için kontenjan sayısını sınırlı tuttuk. Kayıtlar ilk başvurulara öncelik verilerek yapılacaktır. Detaylı Bilgi için: Sevgi Şanlı info@sevgisanli.com 0531 632 26 57    Eğitim, bilinenlerin ötesinde aşağıdaki soruların yanıtlarını almanıza ve bu yanıtlar doğrultusunda yeni çözümler üretmenize […]

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi (Antalya) appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
Daha önce Istanbul’da gerçekleştirdiğimiz “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” eğitimini 26 Mayıs Cumartesi günü Antalya’da Ramada Plaza Otelde düzenleyeceğiz. 
Eğitimin etkili ve kalıcı olması için kontenjan sayısını sınırlı tuttuk. Kayıtlar ilk başvurulara öncelik verilerek yapılacaktır.
Detaylı Bilgi için:
Sevgi Şanlı
0531 632 26 57 
 
Eğitim, bilinenlerin ötesinde aşağıdaki soruların yanıtlarını almanıza ve bu yanıtlar doğrultusunda yeni çözümler üretmenize katkı sağlayacaktır.
 
 • İnşaat projelerinin karlılığını nasıl artırabiliriz?
 • İnşaat projeleri neden zarar ediyorlar?
 • Projelerde en büyük sapmalar hangi kalemlerde oluyor?
 • Taşeron yönetiminde nerelerde sorunlar yaşanıyor?
 • Bir projede planlamayı neler mahvediyor, planlama neden planlandığı gibi uygulanamıyor?
 • İş programının kurgusunda ve takibinde ağırlıkla olarak yapılan yanlışlar nelerdir?
 • Teklif çalışmalarında ağırlıkla hangi konularda hatalar yapılıyor?
 • Bir projede maliyeti ölçülemeyen unsurlar neler? Bunlar bütçeye nasıl dahil edilebilir, hangi öngörüler yapılabilinir?
 • Şantiye organizasyonunda yapılan ne tür hatalar maliyetin artmasına neden oluyor?
 • Geç başlayan bir projede nasıl bir yönetim ile iş zamanında biter? 
 • Taşeron seçiminde genellikle yapılan hatalar neler?
 • Doğru bir iş paketi hazırlarken öncelikli olarak nelere dikkat edilmeli?
 • Bir Proje Müdürünün iş başlamadan önceki 3 ayda teknik ofisten isteyeceği öncelikli çalışmalar neler olmalı?
 • Proje değişikliklerinin yaratacağı kaos ve ek maliyetlerler nasıl yönetilmeli?
 Eğitim Programı
09.00 – 09.30 Tanışma
09.30 – 10.45 Şantiye Organizasyonu – Baş Ağrıtmayacak Bir Şantiye Organizasyonu Nasıl Kurulur?
10.45 – 11.00 Ara
11.00 – 12.15 Taşeron (Alt Yüklenici) Yönetimi – Doğru Bir Taşeron Yönetimi İle Karlılık Nasıl Arttırılır?
12.15 – 13.30 Öğle Yemeği arası
13.30 – 14.30 İnşaat Projelerinde Planlama – İnşaat Projelerinde Doğru Bir Planlama ile Verimlilik Nasıl Sağlanır?
14.30 – 14.45 Ara
14.45 – 16.00 İnşaat Projelerinde Maliyet Kontrolü – Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılabilir?
16.00 – 17.00 Soru-Cevap
 
Her bölümün sonunda yaşanmış olaylardan yola çıkarak eğitimin içselleştirebileceği atölye çalışmaları yapılacaktır.

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi (Antalya) appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi/feed/ 0 29807
1inşaat Akademi: Şantiyelerde Proje Yönetim Uygulamaları http://1insaatkariyer.com/1insaatakademi/ http://1insaatkariyer.com/1insaatakademi/#respond Mon, 30 Apr 2018 01:15:29 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29737 Şantiyelerde sıkıntısı yaşanan ve iş sonunda ciddi maliyet kayıplarına neden olan proje yönetim uygulamaları ile ilgili püf noktaları, yaşanmış olaylardan yola çıkarak çözüm önerileri, örnek uygulamalar Çalışanlarınızın yaptıkları işlerin getiri ve götürüleri konusunda farkındalıklarını arttıracak 10 farklı eğitimi içeren İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitim Seti’nin konu başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz. 1) Şantiye Organizasyonu – Baş Ağrıtmayacak […]

The post 1inşaat Akademi: Şantiyelerde Proje Yönetim Uygulamaları appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
Şantiyelerde sıkıntısı yaşanan ve iş sonunda ciddi maliyet kayıplarına neden olan proje yönetim uygulamaları ile ilgili püf noktaları, yaşanmış olaylardan yola çıkarak çözüm önerileri, örnek uygulamalar

Çalışanlarınızın yaptıkları işlerin getiri ve götürüleri konusunda farkındalıklarını arttıracak 10 farklı eğitimi içeren İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitim Seti’nin konu başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

1) Şantiye Organizasyonu – Baş Ağrıtmayacak Bir Şantiye Organizasyonunu Nasıl Kurarsınız? 
2) Taşeron (Alt Yüklenici) Yönetimi – Taşeronu Yönetmek mi, Taşeron Tarafından Yönetilmek mi?
3) İnşaat Projelerinde Maliyet Kontrolü – Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılmalı?
4) İnşaat Projelerinde Planlama – İnşaat Projelerinde Doğru Bir Planlama ile Verimlilik Nasıl Artar?
5) İnşaat İşlerinde Teklif Çalışmaları ve İş İhale Edilirken Dikkat Edilecek Hususlar – Para Masa Başında Kazanılır Diye Düşünenler İçin Teklif Çalışmalarına Yönelik Değerli İpuçları
6) Sözleşme Yönetimi – Doğru Bir Sözleşme Yönetimi ve Zamanında Yapılacak Hak Talepleri İle Karlılığınızı Nasıl Arttırırsınız?
7) Hak ediş Yönetimi – Her Ayın Sonunu Kabusa Dönüştüren Hak edişlerle Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?
8) Satın Alma Yönetimi – Satın Alma Maliyetlerinizi Nasıl Düşürebilirsiniz? – Malzeme Zaiyatı Nasıl Kontrol Altına Alınır?
9) Doğru Bir Dizayn Yönetimi İçin İşinize Yarayacak İpuçları
10) Proje Yönetimine Yönelik Okullarda Öğretilmeyen 50 Kısa Ders (Tüm eğitimlerin önemli noktalarının altının çizildiği özet eğitim)

Eğitim, bilinenlerin ötesinde aşağıdaki soruların yanıtlarını almanıza ve bu yanıtlar doğrultusunda yeni çözümler üretmenize katkı sağlayacaktır.

 • İnşaat projelerinin karlılığını nasıl artırabiliriz?
 • İnşaat projeleri neden zarar ediyorlar?
 • Projelerde en büyük sapmalar hangi kalemlerde oluyor?
 • Taşeron yönetiminde nerelerde sorunlar yaşanıyor?
 • İnşaat projeleri neden planlanan sürede tamamlanmıyor?
 • Bir projede planlamayı neler mahvediyor, planlama neden planlandığı gibi uygulanamıyor?
 • Yönetimin, planlama departmanının, uygulamanın planlama konusunda yaptıkları ana yanlışlıklar neler?
 • İş programının tüm çalışanlar tarafından içselleştirilmesi için neler yapılmalı?
 • İş programları çalışanlar tarafından neden takip edilmiyor, iş programlarını sevimsiz kılan ne?
 • İş programının kurgusunda ve takibinde ağırlıkla olarak yapılan yanlışlar nelerdir?
 • Teklif çalışmalarında ağırlıkla hangi konularda hatalar yapılıyor?
 • Uygulama ile işin teklifi arasındaki farklar ağırlıkla olarak neden kaynaklanıyor?
 • Bir projede maliyeti ölçülemeyen unsurlar neler? Bunlar bütçeye nasıl dahil edilebilir, hangi öngörüler yapılabilinir?
 • Şantiye organizasyonunda yapılan ne tür hatalar maliyetin artmasına neden oluyor?
 • İşe yeni başlayan bir teknik eleman (saha, ofis fark etmez) ilk gününde proje ile ilgili hangi bilgileri öğrenmeli?
 • Geç başlayan bir projede nasıl bir yönetim ile iş zamanında biter?
 • Geri dönüş maliyetleri ağırlıkla neden kaynaklanıyor (koordinasyon, tasarım, uygulama hataları, işveren vb.)
 • Taşeron seçiminde genellikle yapılan hatalar neler?
 • Doğru bir iş paketi hazırlarken öncelikli olarak nelere dikkat edilmeli?
 • Bir Proje Müdürünün iş başlamadan önceki 3 ayda teknik ofisten isteyeceği öncelikli çalışmalar neler olmalı?
 • Proje değişikliklerinin yaratacağı kaos ve ek maliyetler nasıl yönetilmeli?
 • Teknik ofis mühendisleri hesaplamalarında neden büyük resmi göremezler, hesap ettikleri değerleri işin bütünü içine oturtamazlar?
 • Şantiyelerde acil satın almalara neler sebep oluyor?
 • Saha teknik ofis arasında neden istenen sağlıklı bilgi akışı sağlanamıyor?
 • İşin süresini kısaltmaya yönelik farklı öneriler
 • Şantiyelerde hırsızlığa/yolsuzluğa neden olacak kritik noktalar ve çözüm önerileri
 • Bir planlama mühendisinin öncelikleri neler olmalıdır?

Eğitimi bu ve benzeri soruları katılımcılarla birlikte konuşarak yaptığımız, yeri geldiğinde sorunlara birlikte çözümler de ürettiğimiz için konuların içselleştirilmesi ve kalıcı olması daha kolay oluyor. Bu yaklaşım ile bilgilerin aktarılmasının yanısıra konulara ilişkin farkındalığın da artmasını amaçlıyoruz. Aksi durumda akademik eğitim başta olmak üzere diğer eğitimlerde sık karşılaştığımız gibi eğitim sonunda alınan bilgilerin küçük bir kısmı akılda kalırken geri kalanı kısa süre içinde unutulmuş oluyor.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0543 773 69 94 / 212 518 39 22 nolu telefonlarımızdan veya cem@cemkafadar.com adresimden bize ulaşabilirsiniz

The post 1inşaat Akademi: Şantiyelerde Proje Yönetim Uygulamaları appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/1insaatakademi/feed/ 0 29737
Firmanızdaki proje yönetim süreçlerinin daha doğru ve hızlı işlemesi için neler yapabilirsiniz? http://1insaatkariyer.com/firmanizdaki-proje-yonetim-sureclerinin-daha-dogru-hizli-islemesi-icin-neler-yapabilirsiniz/ http://1insaatkariyer.com/firmanizdaki-proje-yonetim-sureclerinin-daha-dogru-hizli-islemesi-icin-neler-yapabilirsiniz/#respond Mon, 30 Apr 2018 01:04:11 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29729 Firmanızda ve projelerinizde aksayan noktalar neresi? Hangi süreçleriniz maliyet kayıplarınızın artmasına neden oluyor?  Bu ve benzeri sorunları en hızlı biçimde nasıl çözümleyebilirsiniz?  Bu sorulardan yola çıkarak farklı konularda detaylandırılmış 1500 sorudan oluşan check listlerimiz ile 1 hafta içinde firmanın proje yönetim süreçlerini değerlendirip, hazırladığımız kapsamlı rapor ile maliyet kaybına neden olan noktaları saptayarak bu konuda çözüm […]

The post Firmanızdaki proje yönetim süreçlerinin daha doğru ve hızlı işlemesi için neler yapabilirsiniz? appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
Firmanızda ve projelerinizde aksayan noktalar neresi?
Hangi süreçleriniz maliyet kayıplarınızın artmasına neden oluyor? 
Bu ve benzeri sorunları en hızlı biçimde nasıl çözümleyebilirsiniz? 
Bu sorulardan yola çıkarak farklı konularda detaylandırılmış 1500 sorudan oluşan check listlerimiz ile 1 hafta içinde firmanın proje yönetim süreçlerini değerlendirip, hazırladığımız kapsamlı rapor ile maliyet kaybına neden olan noktaları saptayarak bu konuda çözüm önerileri getiriyoruz.
Aşağıda bir küçük bir bölümü belirtilen konularda dış bir göz ile yapılacak değerlendirme firmanın eksiklerini ama en önemlisimaliyet artışına neden olan ana noktalarını tespit etmesine yardımcı oluyor.
Firma ve Şantiyelerdeki Organizasyonun Değerlendirilmesi, İyileştirilmesine Yönelik Öneriler
Organizasyon Büyümeye Hazır mı?
Satın Alma Süreçlerinin Değerlendirilmesi 
Taşeron Seçim Süreçlerinin Değerlendirilmesi 
Makina Ekipman Temin Süreçlerinin Değerlendirilmesi 
Dizayn ve Malzeme Seçim Sürecinin Değerlendirilmesi 
Tasarımdan Kaynaklanan Maliyet ve Süre Kayıplarının Değerlendirilmesi
Taşeron Sözleşmelerinin Değerlendirilmesi
Planlama ve Maliyet Raporlarının Değerlendirilmesi 
Bütçe Hazırlık Sürecinin Değerlendirilmesi
Teknik Ofis Muhasebe Mutabakatı
İş Programının Hazırlanması ve İşleyişinin Değerlendirilmesi
Kesitte ve İş Sonundaki Fiyat – Miktar Sapmalarının Değerlendirilmesi
Kurumsal Hafızanın İşleyişi ve İyileştirilmesine Yönelik Öneriler
Proje Hedeflerinin Değerlendirilmesi
Proje Gecikmelerindeki Ana Etkenlerin Etüd Edilmesi
Projenin Hızını Yavaşlatan Unsurların Etüd Edilmesi
Prosedürler ve İş Akış Sürecinin Takibi
Olası Yolsuzluk ve Usülsüzlükler
Projenin Piyasadaki Benzer Projelere Göre Durumu
Merkez Birimleri ve Şantiyeler Arasındaki Koordinasyon 
Performans Değerlendirme ve Prim Sistemi
Kilit Noktalardaki Elemanların Seçimi ve Nitelikli Çalışanların Elde Tutulması
Firma Aidiyeti ve İşe Sahip Çıkma
Eğitim Çalışmalarının Değerlendirilmesi
Çalışanların Yetki Sorumluluk Dengesinin Değerlendirilmesi
Şantiye Depo Yönetimi
Geçici ve Kesin Kabul Süreçlerinin Değerlendirilmesi 
Kesin Hesap Sürecinin Değerlendirilmesi 
Satış Sonrası Sürecin Değerlendirilmesi 
Hakediş Hazırlanma Sürecinin Değerlendirilmesi 
Metraj Çalışmalarının Değerlendirilmesi
Dökümantasyon Yönetimin Değerlendirilmesi
İş Bitim / İş Kapanış Raporlarının Değerlendirilmesi
Yapım Yöntem Metodunun (Method of Statement) Değerlendirilmesi
Düzeltici Faaliyetler – Değişiklik Talimatlarının (Change Orders) Değerlendirilmesi 
İhtiyaç Duyulması Durumunda İç Denetim Departmanın Kurulması ve Yapılandırılmasına Yönelik Öneriler
Bu çalışma firmalar için iki büyük getiri sağlıyor. Birincisi merkez ve şantiye çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen bu değerlendirmeler proje yönetim uygulamalarını firma içinde içselleştiriyor. Bu denetimleri bir yerde üstü kapalı bir iç eğitim çalışması gibi de düşünebiliriz. Diğer bir konu da maliyet kaybına neden olan noktaların erken fark edilip gerekli önlemlerin alınmasını hızlandırıyor. 
Proje yönetim süreçlerinin değerlendirilmesine yönelik bu denetimiUluslararası Alman Firması TUV Rheinlandile birlikte gerçekleştiriyoruz. Çalışma şu anda Türkiye’de inşaat projelerinin maliyetlerine yönelik yapılan tek değerlendirme/denetim çalışması.
Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0543 773 69 94 / 212 518 39 22 nolu telefonlarımızdan veya cem@cemkafadar.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz

The post Firmanızdaki proje yönetim süreçlerinin daha doğru ve hızlı işlemesi için neler yapabilirsiniz? appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/firmanizdaki-proje-yonetim-sureclerinin-daha-dogru-hizli-islemesi-icin-neler-yapabilirsiniz/feed/ 0 29729
İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi-2/ http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi-2/#respond Thu, 19 Apr 2018 07:12:56 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29777 Uluslararası Alman Firması TÜV Rheinland ile ilkini Mart ayında gerçekleştirdiğimiz ve ek kontenjan açmamıza rağmen kayıtları bir hafta öncesinden dolan “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” eğitimimizi gelen yoğun talepler doğrultusunda 12 Mayıs Cumartesi günü tekrar düzenliyoruz. Eğitimin etkili ve kalıcı olması için katılımcı sayısını 25 ile sınırlandırdık. Kayıtlar, ilk başvurulara öncelik verilerek yapılacaktır. Şantiye Organizasyonu, Taşeron Yönetimi, Planlama ve Maliyet […]

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
Uluslararası Alman Firması TÜV Rheinland ile ilkini Mart ayında gerçekleştirdiğimiz ve ek kontenjan açmamıza rağmen kayıtları bir hafta öncesinden dolan “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” eğitimimizi gelen yoğun talepler doğrultusunda 12 Mayıs Cumartesi günü tekrar düzenliyoruz.

Eğitimin etkili ve kalıcı olması için katılımcı sayısını 25 ile sınırlandırdık. Kayıtlar, ilk başvurulara öncelik verilerek yapılacaktır.

Şantiye Organizasyonu, Taşeron Yönetimi, Planlama ve Maliyet Kontrol konularının detaylı anlatılacağı eğitimin içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Eğitim Programı
09.00 – 09.30 Tanışma

09.30 – 10.45 Şantiye Organizasyonu – Baş Ağrıtmayacak Bir Şantiye Organizasyonu Nasıl Kurulur?

10.45 – 11.00 Ara

11.00 – 12.15 Taşeron (Alt Yüklenici) Yönetimi – Doğru Bir Taşeron Yönetimi İle Karlılık Nasıl Arttırılır?

12.15 – 13.30 Öğle Yemeği arası

13.30 – 14.30 İnşaat Projelerinde Planlama – İnşaat Projelerinde Doğru Bir Planlama ile Verimlilik Nasıl Sağlanır?

14.30 – 14.45 Ara

14.45 – 16.00 İnşaat Projelerinde Maliyet Kontrolü – Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılabilir?

16.00 – 17.00 Soru-Cevap

Detaylı Bilgi için:
Bengüsu Aktaş
bengusu.aktas@1insaat.biz
212 518 39 22

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi-2/feed/ 0 29777
Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmeti http://1insaatkariyer.com/finansal-yonetim-raporlama-hizmeti/ http://1insaatkariyer.com/finansal-yonetim-raporlama-hizmeti/#respond Mon, 09 Apr 2018 07:49:14 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29768 1 İnşaat Danışmanlık olarak şirketlerin finansal performanslarının doğru, zamanında ve şeffaf şekilde ortaya konmasını sağlayacak “Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmeti”miz ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. – Uluslararası Raporlama Standartlarına uygun (UFRS) aylık, 3 aylık, yıllık Finansal Raporlarının üretilmesi – Projelerin UFRS standardında gerçek finansal durumlarının ortaya çıkarılması ve düzenli aralıklarla raporlanması, – Üretilen finansal […]

The post Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmeti appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
1 İnşaat Danışmanlık olarak şirketlerin finansal performanslarının doğru, zamanında ve şeffaf şekilde ortaya konmasını sağlayacak “Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmeti”miz ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

– Uluslararası Raporlama Standartlarına uygun (UFRS) aylık, 3 aylık, yıllık Finansal Raporlarının üretilmesi
– Projelerin UFRS standardında gerçek finansal durumlarının ortaya çıkarılması ve düzenli aralıklarla raporlanması,
– Üretilen finansal raporların yorumlanması ve üst yönetime sunulması,
– Alarm veren noktalarda yada güçlü olan noktalarda üst yönetimin bilgilendirilmesi
– İhtiyaç halinde, Bağımsız Denetim Şirketleri ile iletişimin sağlanması ve denetim çalışması sürecinde istenen bilgi ve belgelerin elde edilmesi konusunda Mali İşler Departmanına destek olunması
– Banka ve diğer finansal kuruluşların finansal raporlama taleplerinin sağlanması ve gerektiğinde görüşülmesi

Bütün bu konularda Şirketin bir çalışanı gibi davranış sergileyerek ancak bunu yaparken profesyonel ve bağımsız davranış şeklinden ödün vermeden sizlere “katma değerli finansal yönetim ve raporlama hizmeti” vermeye çalışıyoruz.

Konuya ilişkin hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için cem@cemkafadar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

The post Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmeti appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/finansal-yonetim-raporlama-hizmeti/feed/ 0 29768
Sözleşme Yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızdayız http://1insaatkariyer.com/sozlesme-yonetimi-ile-ilgili-ihtiyac-duydugunuz-her-noktada-yaninizdayiz/ http://1insaatkariyer.com/sozlesme-yonetimi-ile-ilgili-ihtiyac-duydugunuz-her-noktada-yaninizdayiz/#respond Wed, 04 Apr 2018 07:28:39 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29764 1inşaat Danışmanlık olarak sözleşme yönetimi, talep yönetimi, anlaşmazlık yönetimi ve aşağıda detaylı olarak yer alan konularda Türkiye’de bu konuda duayen olan çözüm ortağımız ile yanınızdayız.   ·         İnşaat sözleşmelerinin oluşturulmasında teknik ve hukuki destek, ·         Mevcut sözleşmelerin uygulanması ile ilgili konularda danışmanlık ·         Sözleşmesel hak talepleri ve kapsamında inceleme ve danışmanlık ·         Aktif şantiye yönetimi […]

The post Sözleşme Yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızdayız appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
1inşaat Danışmanlık olarak sözleşme yönetimi, talep yönetimi, anlaşmazlık yönetimi ve aşağıda detaylı olarak yer alan konularda Türkiye’de bu konuda duayen olan çözüm ortağımız ile yanınızdayız.
 
·         İnşaat sözleşmelerinin oluşturulmasında teknik ve hukuki destek,
·         Mevcut sözleşmelerin uygulanması ile ilgili konularda danışmanlık
·         Sözleşmesel hak talepleri ve kapsamında inceleme ve danışmanlık
·         Aktif şantiye yönetimi danışmanlığı – teknik ve hukuki destek
·         Claim Management (Talep yönetimi)
·         Dispute Management (Anlaşmazlık yönetimi)
·         Anlaşmazlık Çözüm Kurulu (DAB – DRB) taraf vekilliği ya da Hakemliği
·         Tahkim taraf vekilliği ya da Hakemliği
·         Tahkimde alınan kararların icrası ve tenfizi hizmetleri.
 
Detaylı bilgi almak için cem@cemkafadar.com adresinden veya 0212 518 39 22 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

The post Sözleşme Yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her noktada yanınızdayız appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/sozlesme-yonetimi-ile-ilgili-ihtiyac-duydugunuz-her-noktada-yaninizdayiz/feed/ 0 29764
Şantiye yönetimi ile ilgili her şey + 1000′in üzerinde inşaat malzemesinin 2017 – 2018 fiyatları http://1insaatkariyer.com/santiye-yonetimi-ile-ilgili-her-sey-1000%e2%80%b2in-uzerinde-insaat-malzemesinin-2017-2018-fiyatlari/ http://1insaatkariyer.com/santiye-yonetimi-ile-ilgili-her-sey-1000%e2%80%b2in-uzerinde-insaat-malzemesinin-2017-2018-fiyatlari/#respond Mon, 02 Apr 2018 05:23:04 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29762 Şantiye yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz her şeye 200’ün üzerinde dosyadan oluşan “Şantiye Yönetimi 1″ ve “Şantiya Yönetimi 2″ CD’lerimizden ulaşabilirsiniz. Şantiye Yönetimi 1 CD’si: 36 farklı konuda detaylı olarak hazırlanmış saha ve teknik ofis uygulamalarının kontrolünde kullanabileceğiniz kapsamlı bilgilere ulaşabilir, bu konuda hazırlanan kontrol listeleri ile tüm şantiye ve ofis çalışmalarınızı rahatlıkla en ufak […]

The post Şantiye yönetimi ile ilgili her şey + 1000′in üzerinde inşaat malzemesinin 2017 – 2018 fiyatları appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
Şantiye yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz her şeye 200’ün üzerinde dosyadan oluşan “Şantiye Yönetimi 1″ ve “Şantiya Yönetimi 2″ CD’lerimizden ulaşabilirsiniz.

Şantiye Yönetimi 1 CD’si: 36 farklı konuda detaylı olarak hazırlanmış saha ve teknik ofis uygulamalarının kontrolünde kullanabileceğiniz kapsamlı bilgilere ulaşabilir, bu konuda hazırlanan kontrol listeleri ile tüm şantiye ve ofis çalışmalarınızı rahatlıkla en ufak bir detayı atlamadan kontrol edebileceksiniz.

Şantiye Yönetimi 2 CD’si: Şantiye Uygulamaları, Faydalı Tablo ve Dosyalar, Şantiyede Verimlilik, Form ve Rapor Örnekleri, Beton ve Betonarme, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sözleşme Dökümanları, Şantiye Uygulamalarında En Çok İhtiyaç Duyulan Teknik Şartnameler, Şantiye Uygulamalarında Kullanabileceğiniz Sunumlar başlıkları altında 180 dosyaya ulaşabileceksiniz.

CD’leri temin etmek için cem@cemkafadar.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: 10 CD’lik “Yapı Sektörü Dev Bilgi Arşivi” setine 1000′in üzerinde inşaat malzemesinin güncellenmiş 2017 – 2018 fiyatları eklenmiştir.

The post Şantiye yönetimi ile ilgili her şey + 1000′in üzerinde inşaat malzemesinin 2017 – 2018 fiyatları appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/santiye-yonetimi-ile-ilgili-her-sey-1000%e2%80%b2in-uzerinde-insaat-malzemesinin-2017-2018-fiyatlari/feed/ 0 29762
İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi/ http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi/#respond Thu, 22 Feb 2018 11:31:38 +0000 http://1insaatkariyer.com/?p=29746 17 Mart Cumartesi günü Kozyatağı ByOtell‘de Cem Kafadar‘ın Uluslararası Alman Firması TUV Rheinland ile birlikte gerçekleştireceği tüm gün sürecek “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” başlıklı, Şantiye Organizasyonu, Taşeron Yönetimi, Planlama ve Maliyet Kontrol konularının detaylı anlatılacağı bir eğitimi olacak. Eğitim içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Eğitimin etkili ve kalıcı olması için katılımcı sayısını 25 […]

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
17 Mart Cumartesi günü Kozyatağı ByOtell‘de Cem Kafadar‘ın Uluslararası Alman Firması TUV Rheinland ile birlikte gerçekleştireceği tüm gün sürecek “İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi” başlıklı, Şantiye Organizasyonu, Taşeron Yönetimi, Planlama ve Maliyet Kontrol konularının detaylı anlatılacağı bir eğitimi olacak. Eğitim içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Eğitimin etkili ve kalıcı olması için katılımcı sayısını 25 ile sınırlandırdık. Kayıtlar, ilk başvurulara öncelik verilerek yapılacaktır.

Eğitim Programı

09.00 – 09.30 Tanışma

09.30 – 10.45 Şantiye Organizasyonu – Baş Ağrıtmayacak Bir Şantiye Organizasyonu Nasıl Kurulur?

10.45 – 11.00 Ara

11.00 – 12.15 Taşeron (Alt Yüklenici) Yönetimi – Doğru Bir Taşeron Yönetimi İle Karlılık Nasıl Arttırılır?

12.15 – 13.30 Öğle Yemeği arası

13.30 – 14.30 İnşaat Projelerinde Planlama – İnşaat Projelerinde Doğru Bir Planlama ile Verimlilik Nasıl Sağlanır?

14.30 – 14.45 Ara

14.45 – 16.00 İnşaat Projelerinde Maliyet Kontrolü – Maliyet Kontrolü Kontrolden Çıkmadan Neler Yapılabilir?

16.00 – 17.00 Soru-Cevap

Detaylı Bilgi için: 
Bengüsu Aktaş 
0212 518 39 22

The post İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimi appeared first on 1 İnşaat Kariyer.

]]>
http://1insaatkariyer.com/insaat-projelerinde-santiye-yonetimi-egitimi/feed/ 0 29746