İnşaat sektöründe karlılığınız arttıracak uzmanlık gerektiren

İnşaat Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Hizmetleri
İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimleri
İnşaat Firmalarında Proje Yönetim Süreçlerinin Değerlendirilmesi
İnşaat Projelerinde Sözleşme, Hak Talebi, Anlaşmazlık Yönetimi
Finansal Denetim Hizmetleri

gibi spesifik konularda deneyimli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yanınızdayız.

İstediğiniz niteliklerde teknik elemanları hızlı bir şekilde temin edebiliyor musunuz?

İnşaat Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Hizmetleri:İnşaat sektörüne yönelik 50.000’in üzerinde teknik personele ait klasifike edilmiş veritabanımız ile sektörde 100’ün üzerinde firmaya hizmet veriyoruz.

http://1insaatkariyer.com/1-insaat-kariyer/

Çalışanlarınız proje yönetimini içselleştiriyorlar mı? Yaptıkları işlerin getiri ve götürüleri konusunda nasıl bir farkındalıkları var?

İnşaat Projelerinde Şantiye Yönetimi Eğitimleri:10 eğitimden oluşan bir set. Firmalar isterlerse tüm eğitimleri, isterlerse kendileri için önemli buldukları eğitimleri alabiliyorlar. Set içinde yer alan eğitimler ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

http://1insaatkariyer.com/1insaatakademi/

Firmanızda aksayan noktalar neresi, hangi süreçleriniz maliyet kayıplarınızın artmasına neden oluyor? Bu sorunları en hızlı biçimde nasıl çözümleyebilirsiniz?

İnşaat Firmalarında Proje Yönetim Süreçlerinin Değerlendirilmesi: 1500 sorudan oluşan check listlerimiz ile 1 hafta içinde firmanın proje yönetim süreçlerini değerlendirip, hazırladığımız kapsamlı rapor ile maliyet kaybına neden olan noktaları saptayarak bu konuda çözüm önerileri getiriyoruz. Çalışma ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://1insaatkariyer.com/firmanizdaki-proje-yonetim-sureclerinin-daha-dogru-hizli-islemesi-icin-neler-yapabilirsiniz/

Doğru bir sözleşme yönetimi ile zamanında hak talepleri yaparak karlılığınızı nasıl artırabilirsiniz?

İnşaat Projelerinde Sözleşme, Talep ve Anlaşmazlıklar Yönetimi:Sözleşme yönetimi, talep yönetimi, anlaşmazlık yönetimi ve aşağıda detaylı olarak yer alan konularda Türkiye’de duayen olan çözüm ortağımız ile yanınızdayız.

http://1insaatkariyer.com/sozlesme-yonetimi-ile-ilgili-ihtiyac-duydugunuz-her-noktada-yaninizdayiz/

Firmanızın tüm mali sonuçlarını aylık düzende analiz edip, işin bütçesi ile uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol ediyorsunuz?

Projelerinizin ve firmanızın size özel formatta hazırlanacak aylık mali tablolarının hazırlanması, bütçe ile karşılaştırılması, analiz edilmesi

http://1insaatkariyer.com/finansal-yonetim-raporlama-hizmeti/

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0543 773 69 94 / 212 518 39 22 nolu telefonlarımızdan veya cem@cemkafadar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz

Ağa Çırağı Sokak No 5 Daire 1 Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul
0 212 518 39 22 0 212 518 37 63

Kariyer Fırsatları İçin

E-Bültenimize Abone Olun

E-posta adresiniz kaydedilmiştir