Taahhüt projelerinin birinci hedefinin karlılık olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak son yıllarda rekabetin sertleşmesi ile birlikte inşaat projelerinde karların ciddi oranlarda düştüğünü gözlemliyoruz. Artık kar eskiden olduğu gibi sadece ucuz malzeme, işçilik ve ekipman temini ile sağlanmıyor. Bizi karlılığa götüren yol, projenin tüm ekip tarafından içselleştirilip, beraberinde doğru bir proje yönetiminin uygulanmasından geçiyor. Proje, zaman, maliyet, tasarım, kalite, sözleşme, insan kaynağı, iş sağlığı-çevre güvenliği gibi alt segmentlerin doğru yönetilmesi ile istenen karlılığa ulaşabiliyor ancak.

20 yıl öncesinde bu kavramların çoğunun isimlerini bile duymadığımızı düşünürsek bugün inşaat sektörünün büyük bir dönüşüm yaşadığını söyleyebiliriz. Çok net görülmektedir ki, bu dönüşüme en hızlı şekilde ayak uyduranlar ayakta kalıp büyümeye devam ederlerken, bu değişimi yakalayamayanlar kısa süre içinde unutulup kaybolacaklardır.

Cem Kafadar’ın zirve koordinatörü olarak yer aldığı İnşaat Sektöründe Proje Karlılığını Artırma, Etkin Şantiye ve Maliyet Yönetimi Kriterleri Zirvesi 14 Ocak 2017’de Divan Otel Harbiye’de! Tüm gün sürecek zirvede inşaat sektörünün gelişen ve yeni yüzünü konusunda uzman 10 konuşmacıdan dinleme fırsatını bulup, sonrasında iş yapım metodlarınızı farklı bir bakış açısı ile değerlendirme imkanı bulabileceksiniz. Planlama, Sözleşme Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Şantiye Organizasyonu, Takım Yönetimi, Taşeron Yönetimi, Yapısal Tasarım, İnovasyon kavramlarına yaklaşımınızı değiştirecek bu zirveyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konuşmacılar

Birol Kalpaklı
Kent Proje Yönetim Ltd. Şirketi – Genel Müdür

Murat Duru
Mimar Dolmen Yapı – Genel Müdür

Ömer Yılmaz
Kivi Stratejik Planlama Direktörü
Alparslan Güre
İnşaat Y. Mühendisi

Osman İshakoğlu
Alarko Taahhüt Grubu Merkez Planlama Müdürü

Ziya Akıncı
Galatasaray Üni. Öğr. Üyesi, İstanbul Tahkim Merkezi Başkanı
İlke Göktürk Bozkurt
İnovasyon ve Değişim Lideri – STFA İnşaat İnovasyon ve Risk Değerlendirme Müdürü

Dr. Murat Kuruoğlu
İnşaat Mühendisi (İTÜ)

Fırat Şükrü Eker
İnşaat Y. Müh. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, İVME OSGB

Gün boyu sürecek zirvenin detaylı planını görmek ve etkinliğe başvurmak için www.bogaziciegitim.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Ağa Çırağı Sokak No 5 Daire 1 Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul
0 212 518 39 22 0 212 518 37 63

Kariyer Fırsatları İçin

E-Bültenimize Abone Olun

E-posta adresiniz kaydedilmiştir